• DirectionRaba Niżna 347, 34-730 Mszana Dolna
  • Phone510-263-443

-Drewno jest piękne, jest ciepłe i miłe w dotyku. Drewno to oznaka luksusu i poziomu na jakim wykonany jest nasz dom. Jego obecność nadaje niepowtarzalnych dla innych materiałów walorów estetycznych.

-Drzwi drewniane jak i cała stolarka z drewna podnoszą standard i prestiż budynku w którym są zamontowane. Oczywistym faktem jest że drzwi drewniane są droższe od odpowiedników z pcv czy stalowych, jednak to właśnie drewno daje nam to czego inne materiały nie posiadają – naturalny wygląd i poczucie luksusu. Drewno było, jest i będzie materiałem który nadaje budynkom elegancję , świadczy o wysokim standardzie wykończenia oraz o dobrym guście jego mieszkańców.

-Drewno jest materiałem przyjaznym człowiekowi. Stosujemy ten materiał jako budulec od stuleci. Jest to pewna inwestycja w przyszłość nie tylko swoją, ale także swoich dzieci. Drewniane drzwi dadzą nam przyjemny i ciepły klimat w domu.

-Drzwi drewniane są przyjazne środowisku. Ich przygotowanie jest dużo mniej szkodliwe dla matki natury niż wytworzenie stolarki z PCV, przez mniejsze zapotrzebowanie nba energię oraz naturalny materiał stosowany do produkcji. Dodatkowo w czasie gdy nadejdzie czas na wymianę stolarki dużo łatwiej będzie ją utylizować. Czego nie można powiedzieć o stolarce z PCV.

-Drzwi drewniane to dużo większa liczba możliwości. Bogata paleta lakierów lazurujących oraz praktycznie nieograniczona paleta RAL, dają poczucie wolności w doborze barwy naszej stolarki.