• DirectionRaba Niżna 347, 34-730 Mszana Dolna
  • Phone510-263-443

 

 

Okna Drewniane z obróbką drewnianą standardową – idealnie nadają się do domów z drewna wszelkiego rodzaju. Oczywiście nie ma problemu w zastosowaniu obróbki w domach murowanych. Klient ma do wyboru:
-obróbkę od zewnątrz: opaska zewnętrzna plus opcjonalnie szpaleta drewniana i parapet zewnętrzny aluminiowy Effector
-obróbkę obustronnie: jest to pełny pakiet – opaska zewnętrzna, szpaleta drewniana, opaska wewnętrza oraz parapet zewnętrzny aluminiowy i wewnętrzny drewniany.
W nowych budynkach wystarczy przy zamówieniu podać grubość ściany, a my wykonamy resztę. W starych domach drewnianych bądź murowanych należy dokładnie zmierzyć grubość ściany – posiadamy możliwość regulacji szerokości szpalety, ale wiadomo – im dokładniej tym lepiej.

okna z obrobka specyfikacja

Do wyboru są trzy grubości profilu okiennego: Softline 68, Softline 78 i Softline 88. Za odpowiednią izolację okna odpowiadają szyby zespolone wypełnione argonem o kilku wariantach współczynnika przenikania: jednokomorowe U=1,1 lub dwukomorowe U=0,7, U=0,8 i U=0,5. Okucia austriackiej firmy Maco dają gwarancję bezawaryjnego użytkowania okna przez wiele lat. Powłoka lakiernicza nakładana 3-krotnie (pierwszy etap - farba impregnująca, drugi i trzeci etap - warstwa wierzchnia) zapewnia wysoką odporność okien na warunki atmosferyczne i nadaje oknom niepowtarzalnego wyglądu. Od zewnątrz montowany jest profil aluminiowy firmy Effector który zabezpiecza okno przed wszelkimi zagrożeniami ze strony matki natury. Uszczelka akrylowa (opcjonalnie gąbkowa Q-lon) jest odporna na warunki atmosferyczne przez co nie odkształca się po czasie.

 

 

Okna Drewniane z obróbką drewnianą rzeźbioną to świetne rozwiązanie dla klientów oczekujących „czegoś więcej” niż tylko zwykłe okna. To produkt który nada domostwu duszy i specyficznego klimatu.
Obróbkę rzeźbioną można wykonać zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz domu. Standardowym pakietem są opaski rzeźbione od zewnątrz i standardowe w środku budynku.

okna z obróbką rzezbiona specyfikacja

Tak samo jak w przypadku innych okien do wyboru posiadamy trzy grubości profilu okien. Jest to Softline 68, Softline 78 i Softline 88. Szyby zespolone dobieramy w zależności od wybranego profilu okna. Dla okien o grubości 68 proponujemy szyby jednokomorowe U=1,1 lub dwukomorowe U=0,8. Dla okien Premium 88 z obróbką do wyboru są szyby dwukomorowe od U=0,7 do U=0,5. Za perfekcyjne działanie naszej stolarki okiennej odpowiadają okucia firmy Maco. Lakier którym malujemy zarówno okna jak i szpalety i opaski to Sikkens (3 warstwy). Za dodatkową osłonę przed warunkami atmosferycznymi odpowiadają 2 okapniki i parapet marki Effector.

 

Wzorniki kolorów lakierów Sikkens.

Czytaj więcej:
-Regulacja okien
-Pielęgnacja stolarki
-Warunki gwarancji
-Dlaczego okna drewniane?
-Technologia